Hizmet Felsefemiz

“Vinç Ömrü” Boyunca Memnun Kalmanızı Hedefliyoruz

Vinç sistemleriniz, yükleme ekipmanlarınız ve test edilebilir teknik sistemleriniz için kabul testleri, denetim, bakım ve diğer hizmetler gündeminizde varsa, eepos servis ekibi sizin için en doğru seçimdir. Size bireysel olarak eşlik ediyoruz ve tüm yaşam döngüleri boyunca sistemlerinize bakıyoruz.

Yüksek Sistem Kullanılabilirliği ve Maksimum Güvenlik

Muayene ve bakım için uygun maliyetli paketlerle, arızaları önleme, Endüstriyel Güvenlik ve Sağlık Yönetmeliği ile DGUV’nin tüm gerekliliklerini yerine getirmenizde sizi destekliyoruz. Yüksek sistem kullanılabilirliği ve maksimum güvenlik için sadece kendi ürünlerimizle değil, kendi yollarını tanıyan kalifiye ve deneyimli uzman teknisiyenlerle çalıştığımızı söylemeye bile gerek yok. Çünkü biz tüm üreticilerin ürünleri için vinçler, yük asansörleri, yük taşıma aparatları ve ilgili bileşenler için hem inceleme hem de bakım sunuyoruz.

eepos Servis, Siz Demektir.

null

Türkiye çapında hizmet organizasyonu

null

Hızlı yanıt süresi

Kalıcı değer bakımı


Eepos Hizmetler
null

Üreticiden bağımsız test

null

Tesisiniz için maksimum kullanılabilirlik

null

Ortaklık anlaşmaları yoluyla uygun maliyet

Hemen şimdi bir bakım sözleşmesi isteyin.

Hizmet Yelpazemiz

Tüm sistemleriniz için size mümkün olan en iyi hizmeti tek bir kaynaktan sunabilmek için, eksiksiz hizmet yelpazemizi eepos servis gmbh’de bir araya getirdik. Size üreticiden bağımsız hizmetler sunuyoruz:


Bizi Tercih Edenler

Müşterilerimiz için yılda 25.000’den fazla sistemde onarım, bakım ve UVV incelemeler gerçekleştiriyoruz. Sistemlerinizin bakım ve incelemesini de üstlenmekten memnuniyet duyuyoruz.