eepos one Witron'da

Upper Palatinate’den Witron Logistik + Informatik GmbH, dünyanın dört bir yanındaki geleceğe yönelik, ergonomik iş yerleri ve süreçlerle yenilikçi lojistik ve malzeme akış sistemlerini planlar, uygular ve işletir. Bu nedenle, şirketin kendi ada üretiminin, bundan hiçbir şekilde aşağılık olmaması gerektiğini söylemeye gerek kalmadan devam ediyor.

Witron’un Başlıca Şartları:

  • 25 metre uzunluğundaki üretim adalarındaki her bir konuma, 12 metre açıklığa sahip bir vinç köprüsüyle ulaşılmalıdır.
  • aşırı pürüzsüzlük, böylece vinçler elle hareket ettirilebilir
  • Uzunluğu 5 metreye kadar olan ürünleri taşırken bile karmaşık traverslere gerek yok
  • Vinçler herhangi bir zamanda esnek bir şekilde kullanılabilmeli ve aktarılabilmelidir.
  • Vinç sisteminde sessizlik

eepos Sistemleri ile En İyi Deneyim

Bitki bakım müdürü Anton Adam, 1980’den beri şirketle birlikte ve tamamen yeni projede yer aldı. Bay Adam: “İlk altı vinç sistemini eepos’tan 2008’de satın aldık ve sadece iyi deneyimler yaşadık. Eepos one modüler sistem, söz konusu ilaveler veya dönüşümler söz konusu olduğunda bize büyük esneklik sağlar. Düzgün koşu ve düşük ölü ağırlık bizi ikna etti. Bu, doğal olarak salon tasarımımıza ve vinç sistemlerini doğrudan ona bağlama arzusuna uyuyor.”

Hızlı Sipariş, Kısa Reaksiyon Süresi

Witron, Kasım 2014’te eepos Teknik Satışlarına yaklaştığında, projenin toplam 3.300 metre vinç pist profili ve 44 vinç köprüsü oluşturduğu hemen anlaşıldı. Meclis üç ay içinde tamamlanacaktı. Bay Seibert, eepos’un bu çok sıkı programı nasıl idare ettiğini şöyle açıklıyor: “Vinç tasarımları hızlı bir şekilde oradaydı. Sorularımıza anında cevap aldık ve eepos’un cevap verme süresi oldukça kısaydı. Aralık ayında sipariş verdik ve meclisin Ocak 2015 ortasında başlayacağı sözünü aldık.”

Hızlı Ön Montaj

Eepos tesisatçılarının montajı kararlaştırıldığı gibi başladı ve 12 hafta içinde tamamlandı. Eepos’taki meclis bölümünün başı Christoph Fischer: “Witron için, eepos’taki münferit paketleri tamamen önceden monte ettik, böylece işler şantiyede hızla ilerleyebilir. Bu, Witron için daha az engel, kapanma ve duruş süresi anlamına gelir. Ve elbette, günün sonunda, daha az kilometre, sahada daha az geceleme ve müşteri ve tesisatçılarım için genel memnuniyet. Her bölüm için, tesisatçılarımız yaklaşık dört hafta boyunca kurulduktan sonra tüm vinç pistleri ve köprüleri hazırdı. Sayın Adam von Witron kabulü kendi yaptı çünkü eepos sistemlerini daha erken bir zamandan beri biliyordu ve o da daha sonra devraldığı ve onlara baktığı için. Çocuklarımla gurur duyuyorum çünkü gerçekten kafalarını birleştirip süper projeyi bitirdiler.”

Etkileyici Hizmet Paketi

Proje sırasında, bir inşaat kitinin halihazırda sahip olduğu eeposun ne kadar geniş olduğu anlaşıldı: tavan yapısının kirişlerinin hasar görmemesi için sadece bir çift süspansiyon yeniden tasarlandı. Geriye kalan her şey, verileri çevrimiçi platformda eeworld’de bulunan standart bir parça eepos idi. Bay Adam ve Bay Seibert, eepos kararlarında onaylandılar: “Eepos vinç sistemlerinin tamamlanmasından sonra önemli bir sorun yoktu. Bir gerilme boşaltma, bir vince tekrar takıldı, aksi halde her şey sorunsuz çalıştı. Tüm eepos ekibinin hızı ve samimiyeti rakipsizdi. Kullanım tamamen problemsizdi.”

Olumlu Geri Bildirim

İki yöneticiye göre, esnek üretim adaları kavramı tam bir başarıydı. İşçilerden vinç sistemleri hakkında sadece olumlu geri bildirimler vardı. Kapalı taşıyıcı elemanların sağladığı esneklik haklıydı. Eepos’un düzgün çalışması sayesinde uzun ürünlerin taşınması bile karmaşık değildir. Witron sistemleri pazarı sürekli büyüyor. Ve vinçler gerektiğinde, nereye gideceğinizi biliyorsunuz. Eepos ile. Witron çalışanları, tasarıyı basitçe yerine getirdiği sonucuna vardılar.

Teknik Özellikler

2.000 kg'a kadar yükler için 6 profil boyutu

Boş odalara bağlı olarak yüksek sağlamlıkta düşük yüksüz ağırlık

Dış ve iç parça oluklar

Takviye yükler için destek profili

XS'den XXL'e kadar tüm profil boyutlarına uygun eepos vagon

kapsamlı aksesuarlar

Avantajları

Mükemmel, tıkanma yapmayan pürüzsüz çalışma tasarımı sayesinde ergonomik ve yorulmadan çalışma

Düşük gürültü emisyonu iş yükünü azaltır

Yüksek kaliteli ve düşük aşınma bileşenleri, tüm işletme ömrü boyunca maksimum değer tutma ve maliyet etkinliği sağlar

Akıllı modüler tasarım sayesinde basit montaj

Hızlı tasarım, teslimat ve kurulum

Yerleşik hizmet istasyonları, vagonların kolayca değiştirilmesini sağlar


Entegre Ürünlerimiz

eepos one2.000 kg’a kadar yük kapasitesine sahip modüler alüminyum sistem.
eepos nanoModüler kaldırma aksları. Hafif. Hassas. Başarılı.
eepos carbon100 kg’a kadar yük kapasitesine sahip ultra hafif vinç profili.
eepos moveEnerji, sinyaller ve kendi çözümleriniz için medya sütunu.
eepos base75 kg’a kadar yük kapasitesine sahip modüler alüminyum sistem.
eepos powertrackKarmaşık Enerji Tedariki için Güç Dağıtım Sistemi